Täislahendusega palksauna valmimise lugu #2

Loo jätk.. kellel on aga loo algus lugemata ja soovib end kurssi viia siis lisan siia lingi loo algusest:
https://blokhut.ee/taislahendusega-palksauna-valmimise-lugu/
Ja loomulikult on meie kodulehele nüüd tekkinud üks uus nupuke paremale alla nurka millele klikkides saate olla ka edaspidi uute lugudega kursis, tuleb klikkida vaid subscribe! 🙂

Palkkeha on valmis saanud. Nüüd on aeg see demonteerida ning veoautole laadida ja viia objektile et uuesti kokku monteerida. Lisan seekord rohkem pilte ja vähem teksti, pilt ütleb ikka rohkem kui 1000 sõna.

Valminud palkkeha kohapeal


Lahti võetud
Pakitud

4. aprill

Palkkeha kokku pakikud, veokil ja teel sihtkota… Muidugi esimene ebaõnnestumine sellel hommikul oli see, et auto millega mina plaanisin objektile sõita otsustas töölepingu lõpetada kruusateel olnud kivi tõttu, õnneks juhtus see koduväravas ja sai auto ümber vahetada…. Asusin teele, teised jäid veel viimaseid asju bussile pakkima ja üle kontrollima, et kõik vajalik ilusti kaasa saaks. Jõudsin kohale ja kuigi me pisut lootsime, et maapind on rohkem tahenenud, siis siiski see nii ei olnud. See ei olnud küll eriline üllatus meile, aga veoauto ei pääsenud vundamendile kohe kuidagi ligi ilma, et oleks maasisse kinni vajuma hakanud. Tuli võtta kasutusele teised abivahendid. Kuna noortel(tulevased saunaomanikud) on seal paekivi kullaauk siis tuli pisut teed sillutada veoautole ja kuuri juures olevat puud kasutada, et autot edasi tõmmata.

Sedasi vaikselt sai nii lähedale kui vaja oli. Ja nüüd polnud muud midagi kui asuda tööle. Vedamis ja tõsteteenuse võtsime Estrider OÜ-st. Taaskord ainult kiidusõnad. Koostöö sujus hästi ja kiirelt – julgen nende teenuseid soovitada hea meelega!

Siia lisan video kuidas see kiire tööpäev kulges:

Lõpetuseks veel niipalju, et päeva lõpuks kui sarikad said kinnitatud ja pärg üles viidud olid noored teinud meile valmis isuäratava minipeolaua ja sarikaliigud said sellega tehtud. Ilusa päeva ilus lõpp, kõht täis ja võis vaikselt kodupoole taas sõitma hakata.

Järgmine lugu liigub edasi juba katuse paigalduse juurde, mis kõigi eelduste kohaselt läheb üsna ruttu. Ja seejärel ei ole enam kaugel ka sisetööd…

Peatse kohtumiseni!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga