Korteri sanitaarremont vaid 2 nädalaga ja valmis sissekolimiseks

Ühe korteri kiire sanitaarremont. Veel on pisiasju teha ja mööblit lisada, aga muutus on suur juba praegu. Kogu remont korteris on välja mõeldud võimalikult säästlikult aga samas ka nii, et silmale oleks kena. Taaskasutatud on üsna suures osas vana mööblit, lampe… millele sai antud uus välimus. Samuti sai kasutatud ka igasuguseid värvijääke mis ammu oma aega ootasid. Vahel on see taaskasutus täitsa tore. Kõõgimööbel aga tuli 100% uus, mis oli algselt mõeldud ühte seina paigutamiseks kuid mis sai ümber tehtud nurgaköögiks. Köögil kaasas olevat originaal töötasapinda ei kasutanud vaid sai valmistatud saarest korralik ilus töötasapind, koridori ja köögi põrandale sai maha täispunn põrandalaud(mänd). Kogu korteri remondi aeg kokku 2 nädalat.

Mida see töö õpetas oli see, et uut mööblit on tunduvalt kergem valmistada kui vana uuendada. Ning ka hind tuleb tegelikult sama või isegi odavam. Sest vana mööbli puhul on tööd tunduvalt rohkem. On vaja enne lahti lammutada, pinnad karestada/puhastada, kruntida ja värvida ning seejärel uuesti kokku monteerida. Tükk tööd nendega. Samas on hiljem ilus vaadata seda muutust justkui röövlikust liblikaks.

Lisan ka kokkuvõtva video, kes tahab aga rohkem piiluda siis peale videot on kohe pildigalerii ja pisut rohkem täpsustusi 🙂

Samuti saab meie tegemistega end kursis hoida ka FB lehte jälgides: https://www.facebook.com/BlokhutOU

Enne ja pärast pildid siis korterist:

Selle korteri koridor oli ilmselt kõige jubedam osa, nagu pildilt nähagi on see üsna sünge olemusega..

Kapp sai korterisse alles jäetud kuna see on niivõrd suur ja praktiline ning aitab säästa tubadest ruumi. Kapp sai ümberringi seest ja väljast üle lihvitud 120se lihvpaberiga, seejärel läks peale Otex krunt ja valge mööblivärv 2kihti peale. Iluliistud muidugi sai enne eemaldatud ja need sai samuti ära lihvitud ja peale läks peitslakk. Kapp seestpoolt sai samuti krunditud aga siseseintele kasutasin ära seinavärvi jääke. Puudu veel uued kapinupud mis tuleb ise meisterdada.

Koridor pärast

Köök…

Köök mis ei paista üldse köögi moodi. Seal ei olnudki muud teha kui kõik tühjaks visata ja uuesti alustada.

Köögi algne kujundus oli mõeldud ühte seina paigaldamiseks, kuid see ei sobinud ja tuli ümber teha nurgaköögiks

Selleks korraks siis kõik! 🙂

Kui sulle meeldis see lugu, võid piiluda ka eelmist mis räägib ühest palksauna valmimisest:
https://blokhut.ee/taislahendusega-palksauna-valmimise-lugu-3/

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga